Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Seminar FREE: Njihuni me NLP-në, shkenca pas suksesit/ Introduction to Neuro-Linguistic Programming, the science behind success

16 August 2019 @ 18:00 - 20:00

Shpresa Rupar paylaştı: 18 Temmuz 2019 Perşembe

A nuk do ishte e mrekullueshme që jetën tuaj ta kthenit në mrekulli!
Mjaft gjatë keni pritur duke jetuar jetën dhe ëndërrat e të tjerëve. Mjaft keni vendosur këdo dhe gjithçka para jetës suaj. Ka ardhur koha që më në fund të jetoni jetën e ëndërrave tuaja.

Në këtë seminar komplet PA PAGESË mësoni sesi funksionojnë mendimet tuaja, si mund ti ndryshoni mendimet, bindjet kufizuese për të arritur rezultatet që ju dëshironi.
Me teknikat e Programimit Neuro-Linguistik mësoni si të largoni bllokadat e brendshme në fushën financiare, por jo vetëm.
Me metodologjinë e NLP-së ju mësojmë si të jeni më të guximshëm, si të jeni më konfident, si të shfrytëzoni gjithë potencialet tuaja të brendshme që më në fund hap pas hapi të jeni më afër jetës së ëndërrave tuaja.

Kur ndryshoni mendimet tuaja, ndryshon edhe bota rreth jush.

Për të marrë pjesë në këtë seminar nuk ka nevojë të keni njohuri paraprake për Programimin Neuro Linguistik.

Seminari është pa pagesë!

Për kë është ky seminar?
Për këdo që dëshiron të ndryshoj diçka apo gjithçka në jetën e tij.
Për këdo që dëshiron të mësoj mbi shkencën pas suksesit.

Suksesi, ashtu si çdo gjë tjetër në jetë është vendim.
Merrni tani vendimin të jeni pjesë e këtij seminari. Kur?

16 Gusht 2019 nga ora 16:00 – 20:00 tek hotel Tirana, Tiranë.

Për tu regjistruar klikoni në linkun më poshtë.

https://shpresarupar.com/seminar-prezantim-njohja-me-nlp-ne-tirane/

Details

Date:
16 August 2019
Time:
18:00 - 20:00
Event Category:
Event Tags:
, , , ,
Website:
https://www.facebook.com/events/2304992889614569/

Organizer

Shpresa Rupar

Venue

Tirana International Hotel & Conference
Scanderbeg Square, 1000 Tirana, Albania
Tirana, Albania
+ Google Map
Phone:
04 223 4185
Website:
www.hoteltirana.com.al