Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Festa e Birrës/ Beer Feast

14 August 2019 - 18 August 2019

Festa e Birrës është nga të parat arsye që solli vizitorë të shumtë në Korçë.Nga viti në vit ajo ka rritur përmasat dhe…

Festa e Birres paylaştı: 28 Temmuz 2019 Pazar

Festa e Birrës është nga të parat arsye që solli vizitorë të shumtë në Korçë.
Nga viti në vit ajo ka rritur përmasat dhe ka promovuar profilin turistik të destinacionit më të preferuar ne Shqipëri.
#13vjetfestaebirresnekorce
#korcaqytetiifestave

 

Details

Start:
14 August 2019
End:
18 August 2019
Event Category:
Event Tags:
, , , ,
Website:
https://www.facebook.com/festaebirres/?ref=br_rs